Türkçe
BULGARCA
 
 
Facebook
Hakkımızda

 

 

 

Lider Soğutma

 

Çorluda 1987 Yılında faaliyete geçen firmamız Çorlu Ve Çevre İl Ve İlçelere Beyaz Eşya - Klima - Hava Perdesi - VRF&VRV - Endüstriyel Yer Zemin Yıkama - Oto Yıkama Makinaları
Satış - Servis  - Yedek Parça - Aksesuar Ve Arıza Onarımı Konusunda Hizmet Vermektedir.

Firmamız İlk Açıldığında Belediye Karakolunun Aşağısında Türbe Karşısında Beyaz Eşya Spot Satışı Ve Servisliği Yapmaktaydı. SİMTEL markasının yetkili servisi olarak başlayan servis hizmetlerimiz bugün 23 marka adına Çorlu Ve Çevresine YETKİLİ SERVİS hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Engin tecrübesi ile Çorlu merkez olmak üzere tüm  Trakya'ya hizmet taşıyan Lider Soğutma, geniş araç filosu ve alanında uzman çalışanlarıyla her türlü ihtiyacınız için en etkili çözümleri ayanıza getiriyor!

 

Beyaz eşya, Klima, Oto Yıkama Mak. Ve Endüstriyel Temizlik Mak.  Alanlarında sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Lider Soğutma, her marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor.

En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı misyon edindiğini her fırsatta dile getiren Lider Soğutma alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında.

 

Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkanlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

 

Showroom Bölümümüz 2017 Yılı Ağustos Ayında Faaliyete Geçerek Tüketicilerimizin Ürün Alırken Detaylı Bir Şekilde İncelemesine Olanak Sağlamıştır. Ayrıca Ürün  Alımı - Aldıktan Sonraki Satış Sonrası Hizmetleri Tek Noktada Toplayarak ve Zengin Ürün Çeşitliliği İle Zamandan Tasarruf Etmenizi Hedeflemiştir. Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Sizleride Showroom'umuza Bekleriz.

 

Saygılarımızla

Lider Soğutma & Lider Klima

 

                                                           Yeni Ürün Kampanyaları Ve  Bakım Fırsatları İçin Bizi Arayınız.

 

                                                                          TEL : 0 (282) 651 22 66 - 0 (544) 651 22 66 

                                                                          FAX : 0 (282) 654 22 54 - 0 (545) 651 22 66

 

 

                                             1dZEEp